پرینت

دانلود پایان نامه طراحی مدل زنجیره تامین پایدار با رویکرد پویایی سیستم در شرکت فولاد یزد

نوشته شده توسط سارا. منتشر شده در دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه طراحی مدل زنجیره تامین پایدار با رویکرد پویایی سیستم در شرکت فولاد یزد

شبکه زنجیره تأمین، شامل تمام فعالیت‌های مرتبط با جریان تبدیل کالاها از مرحله ساده خام (استخراج) به حالت نهایی (برای مصرف) و نیز جریان‌های اطلاعاتی مرتبط با آن‌ها می‌شود و مدیریت شبکه زنجیره تأمین، به یکپارچه‌سازی این فعالیت‌ها از طریق بهبود روابط زنجیره، برای دست‌یابی به موفقیت رقابتی قابل اتکا و مستدام، گفته می‌شود.پایداری در زنجیره تأمین به معنای سوق دادن زنجیره تأمین به سمت توجه به جنبه‌های اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی و رفع مشکلات موجود این جنبه‌ها در زنجیره تأمین سنتی می‌باشد. سازمان‌ها بایستی زنجیره تأمین خود را بر مبنای محافظت از محیط زیست، تغییر دهند و در کنار آن با توجه به روش‌های نوین مدیریتی، عملکرد اجتماعی و اقتصادی آن را نیز بهبود بخشند.مفهوم سنتی مدیریت زنجیره تأمین، با اضافه کردن جنبه های زیست محیطی،اجتماعی و اخلاقی به آن می‌ باشد.پویایی سیستم به دنبال حلقه های بسته بازخور برای مطالعه کارکرد سیستم است. یک حلقه بازخوردی، زنجیره بسته‌ای از روابط علّی است که نهایتاً روی متغیر اولیه تاثیر می گذاردو...جهت دریافت چکیده  این پایان نامه روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود چکیده پایان نامه

توضیحات:

این پایان نامه ارشد دانشگاه دولتی، مناسب برای  استفاده در پایان نامه های مقطع فوق لیسانس و  رساله دکترای رشته مدیریت و مهندسی صنایع می باشد.

فایل دریافتی شامل:

- فایل ورد(قابل ویرایش پایان نامه)

- فایل پی دی اف پایان نامه

- پروپزال نوشته شده و آماده

- اصل تمامی مقالات انگلیسی و فارسی استفاده شده در پایان نامه( بیش از 40 مقاله درباره زنجیره تأمین، زنجیره تأمین سبز، پایداری زنجیره تأمین و...)

- تمامی مدل های پویایی سیستم استفاده شده در پایان نامه به همراه معادلات

می باشد.

قیمت: 170000 تومان